Hart Tęgoborze - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2014-08-17 Porażka z Ogniwem
  • 2014-08-16 II Kolejka - na rozkładzie Ogniwo
  • 2014-08-16 Falstart
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • ULKS Korzenna - Huragan Waksmund 3:1
  • Hart Tęgoborze - Ogniwo Piwniczna - Zdrój 0:1
  • Płomień Limanowa - Gród Podegrodzie 1:1
  • Sokół Słopnice - Orkan Szczyrzyc 1:7
  • LKS Szaflary - Dunajec Nowy Sącz 4:1
  • Olimpia Pisarzowa - Jarmuta Szczawnica 4:2
  • Turbacz Mszana Dolna - Orzeł Wojnarowa 3:0
  • KS Tymbark - Łosoś Łososina Dolna 1:2
  •        

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. grzestar 399
2. kopacz88 231
3. michalq 195
4. Hart_leonek 183
5. Endevor34 156
6. wojto90 138
7. gruba84 117
8. Lukasz207 114
9. Endevor 99
10. dawidor07 36

Wyszukiwarka

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 24, wczoraj: 638
ogółem: 704 766

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

Porażka z Ogniwem

  • autor: adminHartTgB, 2014-08-17 23:14

Hart 0-1 Ogniwo
81' Oleksy

więcej wkrótce


Aktualności

II Kolejka - na rozkładzie Ogniwo

  • autor: Kamil Gródek, 2014-08-16 13:52

czytaj więcej...


Falstart

  • autor: Kamil Gródek, 2014-08-16 00:23

HART - PŁOMIEŃ 0:2

czytaj dalej...


Inauguracja

  • autor: adminHartTgB, 2014-08-13 22:12

15.sierpnia 2014 roku o godz.16:00 Hart podejmie Płomień 

Czytaj więcej...


Archiwum aktualności


Mecz , 01:00

Kalendarium

23

08-2014

sobota

24

08-2014

niedziela

25

08-2014

pon.

26

08-2014

wtorek

27

08-2014

środa

28

08-2014

czwartek

29

08-2014

piątek

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Najbliższe spotkanie

Dunajec Nowy SączHart Tęgoborze
Dunajec Nowy Sącz   Hart Tęgoborze
2014-08-24, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Hart TęgoborzeOgniwo Piwniczna-Zdrój
Hart Tęgoborze 0:1 Ogniwo Piwniczna-Zdrój
2014-08-17, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 2
ULKS Korzenna 3:1 Huragan Waksmund
Hart Tęgoborze 0:1 Ogniwo Piwniczna - Zdrój
Płomień Limanowa 1:1 Gród Podegrodzie
Sokół Słopnice 1:7 Orkan Szczyrzyc
LKS Szaflary 4:1 Dunajec Nowy Sącz
Olimpia Pisarzowa 4:2 Jarmuta Szczawnica
Turbacz Mszana Dolna 3:0 Orzeł Wojnarowa
KS Tymbark 1:2 Łosoś Łososina Dolna

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 3
Gród Podegrodzie - KS Tymbark
Orzeł Wojnarowa - Olimpia Pisarzowa
Sokół Słopnice - Turbacz Mszana Dolna
Dunajec Nowy Sącz - Hart Tęgoborze
Jarmuta Szczawnica - ULKS Korzenna
Ogniwo Piwniczna - Zdrój - Płomień Limanowa
Łosoś Łososina Dolna - Orkan Szczyrzyc
Huragan Waksmund - LKS Szaflary

Statystyki drużyny